Zadajmy sobie pytanie po co  Tobie taki system ???

  Większość użytkowników ,i przyszłych klientów zapewne odpowie żeby chronić Twój majątek.
Zgadza się ma chronić Twój majątek zarówno w Twojej firmie jak i w domu.
Ale przede wszystkim ma chronić Twoje zdrowie i Twoje życie.
Skradziony telewizor czy samochód możesz kupić powtórnie ,natomiast Twoje zdrowie i życie nie ma ceny jego po raz drugi już nie kupisz.


  Z racji prowadzonej działalności zawodowej często przyglądam się tzw. profesjonalnie wykonanym instalacjom alarmowym.Większość z nich nie tylko ,że nie spełnia podstawowych wymogów ochrony a przeważnie tylko szpeci  mieszkanie ,dom lub firme.Minimalizacja ceny zakupu nieodpowiedniego sprzętu przez instalatora aby potem jak najwięcej zarobić na kliencie powoduje ,że system taki nie spełnia swoich wymogów .
Do tego nieodpowiednio przeszkolony użytkownik ,który tak naprawdę nie potrafi właściwie obsłużyć systemu alarmowego . Wszystko to powoduje ,że taki system nie spełnia swoich  zadań .Nie chroni ani Ciebie ani Twojej firmy a został tylko założony po to żeby zarobiła na tym firma instalatorska.
Najczęstsze spotykane nieprofesjonalne podejście to brak ochrony pięter budynków ,brak ochrony
24 godzinnej obiektu.
Co to za system który chroni Twój dom jak Ciebie w nim nie ma .!!!
System ma działać 24 godziny na dobę i chronić przede wszystkim Ciebie ,Twoją rodzine,   zdrowie i życie Twoje i Twoich najbliższych !!!

  Prawidłowe założenie systemu polega na dogłębnej analizie zagrożeń,odpowiedniego doboru sprzętu użytego do systemu ,profesjonalnie wykonanej instalacji i programowania systemu i odpowiednim przeszkoleniu użytkowników .

  I teraz zastanów się Sam czy system założony za ok. 1500- 2000 zł przez tzw. firmy które nazywają się instalatorami spełnia swoje zadania ????
Na pewno nie !!!!
Został tylko założony po to żeby na Tobie zarobić .Taki instalator myślał tylko o swojej kieszeni a nie o Tobie o twoim bezpieczeństwie.
Tak profesjonalny system, który spełnia swoje zadania odpowiedni kosztuje ale i tak są to koszta minimalne w porównaniu do kosztów utraty Twojego majątku a przede wszystkim utarty zdrowia i życia.
Decydujesz sam co dla Ciebie jest ważniejsze dobry i prawidłowo założony system, który być może kiedyś uratuje Twoje życie czy „bubel”za 1500, który  szpeci tylko Twój dom czy firme.

  
    
Decyzja należy do Ciebie
Systemy alarmowe